3352W-1-203LF
DigiKeys varenummer
3352W-203LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
3352W-1-203LF
Beskrivelse
THUMBWHEEL POT 20K OHM 0.5W SIDE
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 kOhms 0,5W, 1/2W Hulmontering Tommelfingerhjulpotentiometre Sidejustering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
3352W-1-203LF Modeller
Tolerance
±20%
Producenter
Bourns Inc.
Antal omgange
1.0
Serie
Justeringstype
Sidejustering
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
Rund - 0,350" diam. x 0,210" H (8,89mm x 5,33mm)
Varestatus
Aktiv
Terminering
PC-ben
Modstand
20 kOhms
Monteringstype
Hulmontering
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W