3352H-1-254 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
250 kOhms 0,5W, 1/2W Hulmontering Tommelfingerhjulpotentiometre Sidejustering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3352H-1-254
DigiKeys varenummer
3352H-254-ND
Producenter
Producentens varenummer
3352H-1-254
Beskrivelse
THUMBWHEEL POT 250K OHM 0.5W SID
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
3352H-1-254 Modeller
Tolerance
±20%
Producenter
Bourns Inc.
Antal omgange
1.0
Serie
Justeringstype
Sidejustering
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
Rund - 0,350" diam. x 0,350" H (8,89mm x 8,89mm)
Varestatus
Aktiv
Terminering
PC-ben
Modstand
250 kOhms
Monteringstype
Hulmontering
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W