3329W-1-202LF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
TT Electronics/BI
På lager: 0
Datablad
Similar
Nidec Components
På lager: 0
Datablad
2 kOhms 0,5W, 1/2W PC-ben Hulmontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 1.0 Drej Sidejustering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3329W-1-202LF
DigiKeys varenummer
3329W-202LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
3329W-1-202LF
Beskrivelse
TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
3329W-1-202LF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Justeringstype
Sidejustering
Modstand
2 kOhms
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Størrelse/dimension
Rektangulær - 0,260" x 0,330" overflade (6,60mm x 8,38mm)
Tolerance
±10%