3329P-DK9-102LF
DigiKeys varenummer
3329P-DK9-102LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
3329P-DK9-102LF
Beskrivelse
TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN TOP
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 kOhms 0,5W, 1/2W PC-ben Hulmontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 1.0 Drej Topjustering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
3329P-DK9-102LF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Producenter
Bourns Inc.
Antal omgange
1.0
Serie
Justeringstype
Topjustering
Emballage
Rør
Resistivt materiale
Keramisk metal
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Modstand
1 kOhms
Termineringsudformning
PC-ben
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Størrelse/dimension
Rund - 0,250" diam. (6,35mm)
Tolerance
±10%