3329H-1-500LF
DigiKeys varenummer
3329H-500LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
3329H-1-500LF
Beskrivelse
TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN TOP
Detaljeret beskrivelse
50 Ohms 0,5W, 1/2W PC-ben Hulmontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 1.0 Drej Topjustering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
3329H-1-500LF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Modstand
50 Ohms
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Størrelse/dimension
Rund - 0,250" diam. (6,35mm)
Tolerance
±10%