3319P-1-203 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
TT Electronics/BI
På lager: 0
Datablad
20 kOhms 0,2W, 1/5W PC-ben Hulmontering Trimmerpotentiometer Kul 1.0 Drej Topjustering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3319P-1-203
DigiKeys varenummer
3319P-1-203-ND
Producenter
Producentens varenummer
3319P-1-203
Beskrivelse
TRIMMER 20K OHM 0.2W PC PIN TOP
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
3319P-1-203 Modeller
Temperaturkoefficient
±1000ppm/°C
Emballage
Bulk
Resistivt materiale
Kul
Varestatus
Forældet
Monteringstype
Hulmontering
Modstand
20 kOhms
Termineringsudformning
PC-ben
Effekt (Watt)
0,2W, 1/5W
Størrelse/dimension
Rektangulær - 0,433" x 0,354" overflade (11,00mm x 9,00mm)
Tolerance
±25%