3314Z-1-254E
DigiKeys varenummer
3314Z-254ETR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
3314Z-1-254E
Beskrivelse
TRIMMER 250K OHM 0.25W J LEAD
Detaljeret beskrivelse
250 kOhms 0,25W, 1/4W J-leder Overflademontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 1.0 Drej Sidejustering
EDA/CAD-modeller
3314Z-1-254E Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Modstand
250 kOhms
Effekt (Watt)
0,25W, 1/4W
Størrelse/dimension
Rektangulær - 0,219" x 0,197" overflade (5,56mm x 5,01mm)
Tolerance
±20%