3314Z-1-204E kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Nidec Components
På lager: 0
Datablad
Similar
Nidec Components
På lager: 420
Datablad
200 kOhms 0,25W, 1/4W J-leder Overflademontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 1.0 Drej Sidejustering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3314Z-1-204E
DigiKeys varenummer
3314Z-204ETR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
3314Z-1-204E
Beskrivelse
TRIMMER 200K OHM 0.25W J LEAD
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
3314Z-1-204E Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Producenter
Bourns Inc.
Antal omgange
1.0
Serie
Justeringstype
Sidejustering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Resistivt materiale
Keramisk metal
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Modstand
200 kOhms
Termineringsudformning
J-leder
Effekt (Watt)
0,25W, 1/4W
Størrelse/dimension
Rektangulær - 0,219" x 0,197" overflade (5,56mm x 5,01mm)
Tolerance
±20%