3314Z-1-101E | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | 3314Z-1-101E |
Beskrivelse | TRIMMER 100OHM 0.25W J LEAD SIDE |
Producentens standard leveringstid | 19 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 100 Ohms 0,25W, 1/4W J-leder Overflademontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 1.0 Drej Sidejustering |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | 3314Z-1-101E Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient ±100ppm/°C |
Producenter Bourns Inc. | Antal omgange 1.0 |
Serie | Justeringstype Sidejustering |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Resistivt materiale Keramisk metal |
Varestatus Aktiv | Monteringstype Overflademontering |
Modstand 100 Ohms | Termineringsudformning J-leder |
Effekt (Watt) 0,25W, 1/4W | Størrelse/dimension Rektangulær - 0,219" x 0,197" overflade (5,56mm x 5,01mm) |
Tolerance ±20% | Grundlæggende varenummer |