3314S-1-501G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
TT Electronics/BI
På lager: 3.459
Nidec Components
På lager: 598
Vishay Sfernice
500 Ohms 0,25W, 1/4W J-leder Overflademontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 1.0 Drej Sidejustering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3314S-1-501G
DigiKeys varenummer
3314S-1-501G-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
3314S-1-501G
Beskrivelse
TRIMMER 500OHM 0.25W J LEAD SIDE
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
3314S-1-501G Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Modstand
500 Ohms
Effekt (Watt)
0,25W, 1/4W
Størrelse/dimension
Rektangulær - 0,197" x 0,177" overflade (5,00mm x 4,50mm)
Tolerance
±20%