3314S-1-501E | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | 3314S-1-501E |
Beskrivelse | TRIMMER 500OHM 0.25W J LEAD SIDE |
Producentens standard leveringstid | 19 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 500 Ohms 0,25W, 1/4W J-leder Overflademontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 1.0 Drej Sidejustering |
Datablad | Datablad |
Kategori | Temperaturkoefficient ±100ppm/°C |
Producenter Bourns Inc. | Antal omgange 1.0 |
Serie | Justeringstype Sidejustering |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Resistivt materiale Keramisk metal |
Varestatus Aktiv | Monteringstype Overflademontering |
Modstand 500 Ohms | Termineringsudformning J-leder |
Effekt (Watt) 0,25W, 1/4W | Størrelse/dimension Rektangulær - 0,197" x 0,177" overflade (5,00mm x 4,50mm) |
Tolerance ±20% |