3314S-1-205E kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Datablad
Direkte
Nidec Components
2 MOhms 0,25W, 1/4W J-leder Overflademontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 1.0 Drej Sidejustering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3314S-1-205E
DigiKeys varenummer
3314S-205ETR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
3314S-1-205E
Beskrivelse
TRIMMER 2M OHM 0.25W J LEAD SIDE
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Modstand
2 MOhms
Effekt (Watt)
0,25W, 1/4W
Størrelse/dimension
Rektangulær - 0,197" x 0,177" overflade (5,00mm x 4,50mm)
Tolerance
±20%