3314J-1-103E
DigiKeys varenummer
3314J-103ETR-ND - Tape & Reel (TR)
3314J-103ECT-ND - Afskåret tape (CT)
3314J-103EDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
3314J-1-103E
Beskrivelse
TRIMMER 10K OHM 0.25W J LEAD TOP
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 kOhms 0,25W, 1/4W J-leder Overflademontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 1.0 Drej Topjustering
EDA/CAD-modeller
3314J-1-103E Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Resistivt materiale
Keramisk metal
Monteringstype
Overflademontering
Modstand
10 kOhms
Termineringsudformning
J-leder
Effekt (Watt)
0,25W, 1/4W
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 0,177" x 0,177" overflade (4,50mm x 4,50mm)
Tolerance
±20%