3314H-1-202
DigiKeys varenummer
118-3314H-1-202-ND
Producenter
Producentens varenummer
3314H-1-202
Beskrivelse
TRIMMER 2K OHM 0.25W PC PIN TOP
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 kOhms 0,25W, 1/4W PC-ben Hulmontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 1.0 Drej Topjustering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
3314H-1-202 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Producenter
Bourns Inc.
Antal omgange
1.0
Serie
Justeringstype
Topjustering
Emballage
Rør
Resistivt materiale
Keramisk metal
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Modstand
2 kOhms
Termineringsudformning
PC-ben
Effekt (Watt)
0,25W, 1/4W
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 0,177" x 0,177" overflade (4,50mm x 4,50mm)
Tolerance
±20%