3314G-2-104E
DigiKeys varenummer
3314G-2-104ETR-ND - Tape & Reel (TR)
3314G-2-104ECT-ND - Afskåret tape (CT)
3314G-2-104EDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
3314G-2-104E
Beskrivelse
TRIMMER 100K OHM 0.25W GW TOP
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 kOhms 0,25W, 1/4W Mågevinge Overflademontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 1.0 Drej Topjustering
EDA/CAD-modeller
3314G-2-104E Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Resistivt materiale
Keramisk metal
Monteringstype
Overflademontering
Modstand
100 kOhms
Termineringsudformning
Mågevinge
Effekt (Watt)
0,25W, 1/4W
Størrelse/dimension
Kvadratisk - 0,177" x 0,177" overflade (4,50mm x 4,50mm)
Tolerance
±20%