3313J-1-102E
DigiKeys varenummer
3313J-102ETR-ND - Tape & Reel (TR)
3313J-102ECT-ND - Afskåret tape (CT)
3313J-102EDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
3313J-1-102E
Beskrivelse
TRIMMER 1K OHM 0.125W J LEAD TOP
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 kOhms 0,125W, 1/8W J-leder Overflademontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 1.0 Drej Topjustering
EDA/CAD-modeller
3313J-1-102E Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Resistivt materiale
Keramisk metal
Monteringstype
Overflademontering
Modstand
1 kOhms
Termineringsudformning
J-leder
Effekt (Watt)
0,125W, 1/8W
Størrelse/dimension
Rektangulær - 0,138" x 0,126" overflade (3,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±20%