3299Z-1-504 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Bourns Inc.
På lager: 200
Datablad
Direkte
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
500 kOhms 0,5W, 1/2W PC-ben Hulmontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 25.0 Drej Sidejustering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3299Z-1-504
DigiKeys varenummer
3299Z-504-ND
Producenter
Producentens varenummer
3299Z-1-504
Beskrivelse
TRIMMER 500KOHM 0.5W PC PIN SIDE
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
3299Z-1-504 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Producenter
Antal omgange
25.0
Serie
Justeringstype
Sidejustering
Emballage
Rør
Resistivt materiale
Keramisk metal
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Modstand
500 kOhms
Termineringsudformning
PC-ben
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Størrelse/dimension
Rektangulær - 0,395" x 0,240" overflade (10,03mm x 6,10mm)
Tolerance
±10%