3299W-1-103LF
DigiKeys varenummer
3299W-103LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
3299W-1-103LF
Beskrivelse
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 kOhms 0,5W, 1/2W PC-ben Hulmontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 25.0 Drej Topjustering
EDA/CAD-modeller
3299W-1-103LF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Justeringstype
Topjustering
Modstand
10 kOhms
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Størrelse/dimension
Rektangulær - 0,375" x 0,240" overflade (9,53mm x 6,10mm)
Tolerance
±10%