3296W-1-104ALF
DigiKeys varenummer
118-3296W-1-104ALFCT-ND - Afskåret tape (CT)
118-3296W-1-104ALFTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
3296W-1-104ALF
Beskrivelse
TRIMMER 100K OHM 0.5W PC PIN TOP
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 kOhms 0,5W, 1/2W PC-ben Hulmontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 25.0 Drej Topjustering
EDA/CAD-modeller
3296W-1-104ALF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Modstand
100 kOhms
Effekt (Watt)
0,5W, 1/2W
Størrelse/dimension
Rektangulær - 0,375" x 0,190" overflade (9,53mm x 4,83mm)
Tolerance
±10%