3269W-1-504GLF
DigiKeys varenummer
118-3269W-1-504GLFTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-3269W-1-504GLFCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
3269W-1-504GLF
Beskrivelse
TRIMMER 500K OHM 0.25W GW TOP
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
500 kOhms 0,25W, 1/4W Mågevinge Overflademontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 12.0 Drej Topjustering
EDA/CAD-modeller
3269W-1-504GLF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Monteringstype
Overflademontering
Modstand
500 kOhms
Termineringsudformning
Mågevinge
Effekt (Watt)
0,25W, 1/4W
Størrelse/dimension
Rektangulær - 0,250" x 0,170" overflade (6,35mm x 4,32mm)
Tolerance
±10%