3266Y-1-104RLF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
TT Electronics/BI
På lager: 0
Datablad
Similar
TT Electronics/BI
På lager: 2.902
Datablad
100 kOhms 0,25W, 1/4W PC-ben Hulmontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 12.0 Drej Topjustering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3266Y-1-104RLF
DigiKeys varenummer
3266Y-1-104RLF-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
3266Y-1-104RLF
Beskrivelse
TRIMMER 100KOHM 0.25W PC PIN TOP
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
3266Y-1-104RLF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Justeringstype
Topjustering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Modstand
100 kOhms
Effekt (Watt)
0,25W, 1/4W
Størrelse/dimension
Rektangulær - 0,250" x 0,170" overflade (6,35mm x 4,32mm)
Tolerance
±10%