3266P-1-104 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Bourns Inc.
På lager: 90
Datablad
På lager: 235
På lager: 0
På lager: 190
Similar
TT Electronics/BI
100 kOhms 0,25W, 1/4W PC-ben Hulmontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 12.0 Drej Sidejustering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3266P-1-104
DigiKeys varenummer
3266P-1-104-ND
Producenter
Producentens varenummer
3266P-1-104
Beskrivelse
TRIMMER 100K OHM 0.25W PC PIN
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
3266P-1-104 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Justeringstype
Sidejustering
Modstand
100 kOhms
Effekt (Watt)
0,25W, 1/4W
Størrelse/dimension
Rektangulær - 0,250" x 0,174" overflade (6,35mm x 4,42mm)
Tolerance
±10%