3224G-1-253E
DigiKeys varenummer
3224G-1-253ETR-ND - Tape & Reel (TR)
3224G-1-253ECT-ND - Afskåret tape (CT)
3224G-1-253EDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
3224G-1-253E
Beskrivelse
TRIMMER 25K OHM 0.25W GW SIDE
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 kOhms 0,25W, 1/4W Mågevinge Overflademontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 12.0 Drej Sidejustering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
3224G-1-253E Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Producenter
Bourns Inc.
Antal omgange
12.0
Serie
Justeringstype
Sidejustering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Resistivt materiale
Keramisk metal
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Modstand
25 kOhms
Termineringsudformning
Mågevinge
Effekt (Watt)
0,25W, 1/4W
Størrelse/dimension
Rektangulær - 0,181" x 0,138" overflade (4,60mm x 3,50mm)
Tolerance
±10%