3214W-2-101E kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
Nidec Components
Similar
Nidec Components
På lager: 70
100 Ohms 0,25W, 1/4W J-leder Overflademontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 5.0 Drej Topjustering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3214W-2-101E
DigiKeys varenummer
3214W-2-101E-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
3214W-2-101E
Beskrivelse
TRIMMER 100 OHM 0.25W J LEAD TOP
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
3214W-2-101E Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Modstand
100 Ohms
Effekt (Watt)
0,25W, 1/4W
Størrelse/dimension
Rektangulær - 0,189" x 0,138" overflade (4,80mm x 3,50mm)
Tolerance
±10%