3214W-1-501E
DigiKeys varenummer
3214W-501ETR-ND - Tape & Reel (TR)
3214W-501ECT-ND - Afskåret tape (CT)
3214W-501EDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
3214W-1-501E
Beskrivelse
TRIMMER 500 OHM 0.25W J LEAD TOP
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
500 Ohms 0,25W, 1/4W J-leder Overflademontering Trimmerpotentiometer Keramisk metal 5.0 Drej Topjustering
EDA/CAD-modeller
3214W-1-501E Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Modstand
500 Ohms
Effekt (Watt)
0,25W, 1/4W
Størrelse/dimension
Rektangulær - 0,189" x 0,138" overflade (4,80mm x 3,50mm)
Tolerance
±10%