3057J-1-103M
DigiKeys varenummer
3057J-1-103M-ND
Producenter
Producentens varenummer
3057J-1-103M
Beskrivelse
TRIMMER 10KOHM 1W SLDR HOOK SIDE
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 kOhms 1W Loddekrog Panelmontering Trimmerpotentiometer Trådviklet spolemodstand 22.0 Drej Sidejustering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
3057J-1-103M Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Producenter
Bourns Inc.
Antal omgange
22.0
Serie
Justeringstype
Sidejustering
Emballage
Bulk
Resistivt materiale
Trådviklet spolemodstand
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Panelmontering
Modstand
10 kOhms
Termineringsudformning
Loddekrog
Effekt (Watt)
1W
Størrelse/dimension
Rektangulær - 0,315" x 0,190" overflade (8,00mm x 4,83mm)
Tolerance
±5%