2100LL-180-V-RC
DigiKeys varenummer
2100LL-180-V-RC-ND
Producenter
Producentens varenummer
2100LL-180-V-RC
Beskrivelse
FIXED IND 18UH 10.1A 7 MOHM TH
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
18 µH Afskærmet Toroid Induktor 10.1 A 7mOhm maks. Radial, Lodret (åben)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
2100LL-180-V-RC Modeller
Kategori
Strømklassificering (AMPS)
Mfr
Afskærmning
Afskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
7mOhm maks.
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
1 kHz
Type
Toroid
Monteringstype
Hulmontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
Radial, Lodret (åben)
Induktans
Størrelse/dimension
0,860" diam. x 0,450" B (21,84mm x 11,43mm)
Tolerance
±15%