1.5SMC530A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
725V Klemme 2,1A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DO-214AB
1.5SMC530A
DigiKeys varenummer
1.5SMC530ABB-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1.5SMC530A
Beskrivelse
TVS DIODE 477VWM 725VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
1.5SMC530A Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
2,1A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strømnetbeskyttelse
No
Varestatus
Aktiv
Applikationer
Universal
Type
Zener
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
1
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - returspænding (Typ)
477V
Pakke/hus
DO-214AB, SMC
Spænding - Nedbrud (min.)
503,5V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
725V