1.5SMC12CA | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | 1.5SMC12CA |
Beskrivelse | TVS DIODE 10.2VWM 16.7V DO214AB |
Producentens standard leveringstid | 25 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 16,7V Klemme 91A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | 1.5SMC12CA Modeller |
Kategori | Strøm - Peak impuls (10/1000µs) 91A |
Mfr | Effekt - Peak-impuls 1500W (1,5kW) |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Strømnetbeskyttelse No |
Varestatus Aktiv | Applikationer Universal |
Type Zener | Driftstemperatur -55°C – 150°C (TJ) |
Dobbeltrettede kanaler 1 | Monteringstype Overflademontering |
Spænding - returspænding (Typ) 10,2V | Pakke/hus DO-214AB, SMC |
Spænding - Nedbrud (min.) 11,4V | Leverandørs enhedspakning |
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp 16,7V | Grundlæggende varenummer |