1.5SMC12CA
DigiKeys varenummer
118-1.5SMC12CATR-ND - Tape & Reel (TR)
118-1.5SMC12CACT-ND - Afskåret tape (CT)
118-1.5SMC12CADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
1.5SMC12CA
Beskrivelse
TVS DIODE 10.2VWM 16.7V DO214AB
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
16,7V Klemme 91A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
1.5SMC12CA Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
91A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Aktiv
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
10,2V
Spænding - Nedbrud (min.)
11,4V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
16,7V