2010-11S1-935
DigiKeys varenummer
6298-2010-11S1-935-ND
Producenter
Blueshift
Producentens varenummer
2010-11S1-935
Beskrivelse
AZ-TPS Polyimide 100
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Polyimidfilm 8,500" (215,90mm) X 11,00" (279,4mm)
Kategori
Type
Polyimidfilm
Producenter
Blueshift
Bredde
8,500" (215,90mm)
Emballage
Ark
Længde
11,00" (279,4mm)