SZSF4-12.00-F5PD54
DigiKeys varenummer
492-SZSF4-12.00-F5PD54-ND
Producenter
Producentens varenummer
SZSF4-12.00-F5PD54
Beskrivelse
ADAPTER SYSTEM
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Lysrør Enkelt Diffus Fleksibel 12" (304,8mm) Panelmontering, Trykmontering, Bagende
Kategori
Konfiguration
Enkelt
Producenter
Bivar Inc.
Type
Fleksibel 12" (304,8mm)
Serie
Monteringstype
Panelmontering, Trykmontering, Bagende
Emballage
Pose
Linsetype
Rund med hvælvet top
Varestatus
Aktiv
Linsestørrelse
5,08mm