Billede for SF1-9.25-F4P54-5 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SF1-9.25-F4P54-5
DigiKeys varenummer
492-SF1-9.25-F4P54-5-ND
Producenter
Producentens varenummer
SF1-9.25-F4P54-5
Beskrivelse
LIGHT PIPE FLEXIBLE 9.25" 4.19MM
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Lysrør Enkelt Klar Fleksibel 9,25" (234,95mm) Kort/panelmontering, Trykmontering
Kategori
Konfiguration
Enkelt
Producenter
Bivar Inc.
Type
Fleksibel 9,25" (234,95mm)
Serie
Monteringstype
Kort/panelmontering, Trykmontering
Emballage
Bulk
Linsetype
Rund med hvælvet top
Varestatus
Aktiv
Linsestørrelse
4,19mm