PM53-YGW12.0CC
DigiKeys varenummer
492-1213-ND
Producenter
Producentens varenummer
PM53-YGW12.0CC
Beskrivelse
LED PNL IND GRN/YLW DIFF 5MM LDS
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED Panelindikator Grøn, Gul Diffus 40° 2,1V grøn, 2V gul 30mA grøn, 30mA gul Trådledere - 12" (304,80mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PM53-YGW12.0CC Modeller
Kategori
Spænding
2,1V grøn, 2V gul
Producenter
Bivar Inc.
Strøm
30mA grøn, 30mA gul
Serie
Paneludstansning-form
Rund
Emballage
Pose
Paneludstansning-dimensioner
0,25" (6,35mm)
Varestatus
Aktiv
Linsestørrelse
5mm, T-1 3/4
Type
LED
Linsetype
Rund med hvælvet top
Lampefarve
Grøn, Gul
Bølgelængde - Peak
568nm grøn, 590nm gul
Linsefarve
Hvid
Synsvinkel
40°
Linsegennemsigtighed
Diffus
Termineringsudformning
Trådledere - 12" (304,80mm)