Billede for PM4-F2031-18.00 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PM4-F2031-18.00
DigiKeys varenummer
492-PM4-F2031-18.00-ND
Producenter
Producentens varenummer
PM4-F2031-18.00
Beskrivelse
LIGHT PIPE FLEXIBLE 18" 4.20MM
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Lysrør Enkelt Klar Fleksibel 18" (457,2mm) - fiberoptiske Kort/panelmontering, Trykmontering
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Konfiguration
Enkelt
Producenter
Bivar Inc.
Type
Fleksibel 18" (457,2mm) - fiberoptiske
Serie
Monteringstype
Kort/panelmontering, Trykmontering
Emballage
Bulk
Linsetype
Rund med hvælvet top
Varestatus
Aktiv
Linsestørrelse
4,20mm