SPK10-0.006-00-11.512
DigiKeys varenummer
BER349-ND
Producenter
Producentens varenummer
SPK10-0.006-00-11.512
Beskrivelse
THERM PAD 304.8MMX292.1MM BEIGE
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplader Beige 304,80mm x 292,10mm Rektangulær
Kategori
Omrids
304,80mm x 292,10mm
Producenter
Bergquist
Tykkelse
0,0060" (0,152mm)
Serie
Materiale
Silikonegummi
Emballage
Bulk
Support, bærer
Polyimid
Varestatus
Aktiv
Farve
Beige
Type
Plade, Ark
Termisk ledningsevne
1,3W/m-K