GPEMI1.0-0.080-01-0816
DigiKeys varenummer
BER354-ND
Producenter
Producentens varenummer
GPEMI1.0-0.080-01-0816
Beskrivelse
THERM PAD 406.4X203.2MM BLACK
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplader Sort 406,40mm x 203,20mm Rektangulær Klæbrig - én side
Kategori
Tykkelse
0,0800" (2,032mm)
Producenter
Bergquist
Klæbemiddel
Klæbrig - én side
Serie
Support, bærer
Glasfiber
Emballage
Bulk
Farve
Sort
Varestatus
Aktiv
Termisk ledningsevne
1,0W/m-K
Type
Gap filler-pad, Ark
Holdbarhed
12 måneder
Form
Rektangulær
Grundlæggende varenummer
Omrids
406,40mm x 203,20mm