GP3000S30-0.020-02-0816-NA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Laird Technologies - Thermal Materials
På lager: 186
Datablad
Similar
På lager: 0
Datablad
Køleplader Blå 406,40mm x 203,20mm Rektangulær Klæbrig - begge sider
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GP3000S30-0.020-02-0816-NA
DigiKeys varenummer
GP3000S30-0.020-02-0816-NA-ND
Producenter
Producentens varenummer
GP3000S30-0.020-02-0816-NA
Beskrivelse
THERM PAD 406.4X203.2MM BLUE
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Materiale
Silikoneelastomer
Producenter
Bergquist
Klæbemiddel
Klæbrig - begge sider
Serie
Support, bærer
Glasfiber
Emballage
Bulk
Farve
Blå
Varestatus
Aktiv
Termisk ledningsevne
3,0W/m-K
Type
Plade, Ark
Holdbarhed
12 måneder
Form
Rektangulær
Holdbarhed start
Fremstillingsdato
Omrids
406,40mm x 203,20mm
Opbevarings-/kølingstemperatur
95°F (35°C) eller under
Tykkelse
0,0200" (0,508mm)