VXO7809-500-M-TR
DigiKeys varenummer
179-VXO7809-500-M-TR-ND - Tape & Reel (TR)
179-VXO7809-500-M-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
179-VXO7809-500-M-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
VXO7809-500-M-TR
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 9V 4.5W
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ikke-isoleret PoL-modul DC-DC-omformere 1 Output 9V 500mA 12V - 36V Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
VXO7809-500-M-TR Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
4.5 W
Mfr
Applikationer
ITE (kommerciel)
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (med reduktion)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Effektivitet
93%
Varestatus
Ikke til nye design
Monteringstype
Overflademontering
Type
Ikke-isoleret PoL-modul
Pakke/hus
4-SMD-modul
Antal output
1
Størrelse/dimension
0,53" L x 0,49" B x 0,14" H (13,5mm x 12,5mm x 3,5mm)
Spænding - Input (min.)
12V
Godkendelsesagentur
EN
Spænding - Input (maks.)
36V
Standardnummer
55024; 55032 Klasse A
Spænding - Output 1
Grundlæggende varenummer
Strøm - Output (maks.)
500mA