VMS-450B-36
DigiKeys varenummer
179-VMS-450B-36-ND
Producenter
Producentens varenummer
VMS-450B-36
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 36V 450W
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 36V 100 – 240VAC Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
VMS-450B-36 Modeller
Kategori
Applikationer
Medicinal
Mfr
Spænding - Isolering
4 kV
Serie
Effektivitet
91%
Emballage
Boks
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med reduktion)
Varestatus
Aktiv
Funktioner
PFC, fjern on/off, standby output, universal Input
Type
Åben ramme
Monteringstype
Chassismontering
Antal output
1
Størrelse/dimension
5,00" L x 3,00" B x 1,26" H (127,0mm x 76,2mm x 32,0mm)
Spænding - Input
100 – 240VAC
Godkendelsesagentur
CB Scheme, EN, IEC, TUV, UL
Spænding - Output 1
36V
Standardnummer
55011 Klasse B; 60601-1; 61000-3-2; 61000-3-3
Strøm - Output 1
12.5 A