VLD25-700-SMT-TR
DigiKeys varenummer
179-VLD25-700-SMT-TR-ND - Tape & Reel (TR)
179-VLD25-700-SMT-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
179-VLD25-700-SMT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
VLD25-700-SMT-TR
Beskrivelse
LED DRIVER CC BUCK 3.3-36V 700MA
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
700mA 3,3 – 36V Konstant strøm LED-drivere Buck Topologi 1 Output
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
VLD25-700-SMT-TR Modeller
Kategori
Strøm - Output (maks.)
700mA
Producenter
Bel Power Solutions
Effekt (Watt)
25 W
Serie
Dæmpning
Analog, PWM
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Funktioner
Fjernbetjent til/fra, SCP
Varestatus
Forældet
Driftstemperatur
-40°C – 71°C
Type
Konstant strøm
Effektivitet
96%
Topologi
Buck
Monteringstype
Overflademontering
Antal output
1
Pakke/hus
16-SMD, mågevinge, 6 ledere
Spænding - Input (min.)
5,5V
Størrelse/dimension
0,94" L x 0,71" B x 0,31" H (23,9mm x 18,1mm x 8,0mm)
Spænding - Input (maks.)
48V
Vægt
0,013lb (5,9g)
Spænding - Output
3,3 – 36V