VLD25-700-SMT-TR | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | VLD25-700-SMT-TR |
Beskrivelse | LED DRIVER CC BUCK 3.3-36V 700MA |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 700mA 3,3 – 36V Konstant strøm LED-drivere Buck Topologi 1 Output |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | VLD25-700-SMT-TR Modeller |
Kategori | Strøm - Output (maks.) 700mA |
Producenter Bel Power Solutions | Effekt (Watt) 25 W |
Serie | Dæmpning Analog, PWM |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Funktioner Fjernbetjent til/fra, SCP |
Varestatus Forældet | Driftstemperatur -40°C – 71°C |
Type Konstant strøm | Effektivitet 96% |
Topologi Buck | Monteringstype Overflademontering |
Antal output 1 | Pakke/hus 16-SMD, mågevinge, 6 ledere |
Spænding - Input (min.) 5,5V | Størrelse/dimension 0,94" L x 0,71" B x 0,31" H (23,9mm x 18,1mm x 8,0mm) |
Spænding - Input (maks.) 48V | Vægt 0,013lb (5,9g) |
Spænding - Output 3,3 – 36V | Grundlæggende varenummer |