VHK50W-Q24-S48
DigiKeys varenummer
179-VHK50W-Q24-S48-ND
Producenter
Producentens varenummer
VHK50W-Q24-S48
Beskrivelse
DC/DC CONVERTER 48V 50W
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Indkapslet DC-DC-omformere 1 Output 48V 1,04A 36V Indgang
EDA/CAD-modeller
VHK50W-Q24-S48 Modeller
Kategori
Spænding - Output 1
48V
Strøm - Output (maks.)
1,04A
Serie
Effekt (Watt)
50W
Effektivitet
82%
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Spænding - Input (min.)
9V
Størrelse/dimension
4,23" L x 4,01" B x 1,50" H (107,5mm x 101,8mm x 38,0mm)
Spænding - Input (maks.)
36V