VHK200W-Q48-S48
DigiKeys varenummer
179-VHK200W-Q48-S48-ND
Producenter
Producentens varenummer
VHK200W-Q48-S48
Beskrivelse
DC/DC CONVERTER 48V 200W
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Indkapslet DC-DC-omformere 1 Output 48V 4,2A 75V Indgang
EDA/CAD-modeller
VHK200W-Q48-S48 Modeller
Kategori
Spænding - Output 1
48V
Strøm - Output (maks.)
4,2A
Serie
Effekt (Watt)
200W
Effektivitet
0.88
Driftstemperatur
-40°C – 100°C
Spænding - Input (min.)
18V
Størrelse/dimension
4,23" L x 4,01" B x 1,50" H (107,5mm x 101,8mm x 38,0mm)
Spænding - Input (maks.)
75V