VHK100W-Q24-S12
VHK100W-Q24-S12
VHK100W-Q24-S12
DigiKeys varenummer
179-VHK100W-Q24-S12-ND
Producenter
Producentens varenummer
VHK100W-Q24-S12
Beskrivelse
DC/DC CONVERTER 12V 100W
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Indkapslet DC-DC-omformere 1 Output 12V 8,3A 36V Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
VHK100W-Q24-S12 Modeller
Kategori
Spænding - Output 1
12V
Producenter
Bel Power Solutions
Strøm - Output (maks.)
8,3A
Serie
Effekt (Watt)
100W
Emballage
Boks
Effektivitet
84%
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Type
Indkapslet
Monteringstype
Chassismontering
Spænding - Input (min.)
9V
Størrelse/dimension
4,23" L x 4,01" B x 1,50" H (107,5mm x 101,8mm x 38,0mm)
Spænding - Input (maks.)
36V