VDRS-10-12
DigiKeys varenummer
179-VDRS-10-12-ND
Producenter
Producentens varenummer
VDRS-10-12
Beskrivelse
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 10W
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
AC DIN-skinne strømforsyning 1 Output 12V 840mA
Kategori
Strøm - Output (maks.)
840mA
Producenter
Bel Power Solutions
Effekt (Watt)
10W
Serie
Spænding - Isolering
3 kV
Emballage
Boks
Applikationer
ITE (kommerciel)
Varestatus
Forældet
Effektivitet
81%
Inputtype
AC
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med reduktion)
Antal output
1
Funktioner
Justerbart output, Universalindgang
AC-spænding - Input
88 – 264VAC
Størrelse/dimension
3,90" L x 0,91" B x 3,54" H (99,0mm x 23,0mm x 90,0mm)
Spænding - Output 1
12V