SWI60C-V-EB-I40
DigiKeys varenummer
179-SWI60C-V-EB-I40-ND
Producenter
Producentens varenummer
SWI60C-V-EB-I40
Beskrivelse
AC/DC WALL MNT ADAPT 5V-20V 60W
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
5V, 9V, 12V, 15V, 20V 60 W AC/DC Ekstern Vægophæng (klasse II) Adaptere Fast blad Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SWI60C-V-EB-I40 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
60 W
Producenter
Bel Power Solutions
Effektforbrug uden belastning
210mW
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Boks
Effektivitet
0.88
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
0°C – 25°C
Anvendelsesregion
Europa
Udgangsstik
USB-C Power Delivery (PD)
Form
Vægophæng (klasse II)
Indgangsstik
CEE 7/16
Inputtype
Fast blad
Størrelse/dimension
2,56" L x 2,56" B x 1,10" H (65,0mm x 65,0mm x 28,0mm)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Godkendelsesagentur
CE
Spænding - Output
5V, 9V, 12V, 15V, 20V
Standardnummer
Strøm - Output (maks.)
3A