SWI36-13.5-E-P5R
DigiKeys varenummer
179-SWI36-13.5-E-P5R-ND
Producenter
Producentens varenummer
SWI36-13.5-E-P5R
Beskrivelse
AC-DC, 13.5 VDC, 2.66 A, SW, WAL
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
13,5V 36 W AC/DC Ekstern Vægophæng (klasse II) Adaptere Fast blad Indgang
Kategori
Effektforbrug uden belastning
75mW
Producenter
Bel Power Solutions
Polarisering
Positivt center
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Boks
Effektivitet
Niveau VI, CoC Tier 2
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-20°C – 40°C
Anvendelsesregion
Europa
Udgangsstik
Tøndestik R/A, 2,1mm ID x 5,5mm UD x 9,5mm
Form
Vægophæng (klasse II)
Ledningslængde
59" (1,50m)
Inputtype
Fast blad
Indgangsstik
KSC 8305
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
3,11" L x 1,34" B x 2,20" H (79,0mm x 34,0mm x 56,0mm)
Spænding - Output
13,5V
Godkendelsesagentur
CE
Strøm - Output (maks.)
2,66A
Standardnummer
Effekt (Watt)
36 W