SWH24-18-NW-P5R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Bel Power Solutions
På lager: 0
Datablad
18V 23 W AC/DC Ekstern Vægophæng (klasse II) Adaptere Fast blad Indgang
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SWH24-18-NW-P5R
DigiKeys varenummer
179-SWH24-18-NW-P5R-ND
Producenter
Producentens varenummer
SWH24-18-NW-P5R
Beskrivelse
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 23W
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Effekt (Watt)
23 W
Producenter
Bel Power Solutions
Effektforbrug uden belastning
100mW
Serie
Polarisering
Positivt center
Emballage
Bulk
Applikationer
ITE (kommerciel)
Varestatus
Aktiv
Effektivitet
85,96%
Anvendelsesregion
Nordamerika
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Form
Vægophæng (klasse II)
Udgangsstik
Tøndestik R/A, 2,1mm ID x 5,5mm UD x 9,5mm
Inputtype
Fast blad
Ledningslængde
72" (1,83m)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Indgangsstik
NEMA 1-15P
Spænding - Output
18V
Størrelse/dimension
2,74" L x 1,75" B x 1,41" H (69,5mm x 44,4mm x 35,8mm)
Strøm - Output (maks.)
1,25A