SMI6B-12-V-P5
DigiKeys varenummer
179-SMI6B-12-V-P5-ND
Producenter
Producentens varenummer
SMI6B-12-V-P5
Beskrivelse
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12V 6 W AC/DC Ekstern Vægophæng (klasse II) Adaptere Multiblad (medfølger) Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SMI6B-12-V-P5 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Effektforbrug uden belastning
75mW (maks.)
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Udgangsstik
Tøndestik, 2,1mm ID x 5,5mm UD x 9,5mm
Ledningslængde
60,2" (1,53m)
Inputtype
Multiblad (medfølger)
Indgangsstik
Multiblad (medfølger)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
1,85" L x 1,36" B x 1,04" H (47,0mm x 34,5mm x 26,4mm)
Spænding - Output
12V
Godkendelsesagentur
CB Scheme, CCC, CSA, FCC, IEC, PSE, RCM, UL
Strøm - Output (maks.)
500mA
Standardnummer
C22,2 No. 60950-1; 60950-1; 62368-1
Effekt (Watt)
6 W